„Droga do słyszenia. Wszystko co powinieneś wiedzieć przed i po uzyskaniu implantu słuchowego”
– nasza konferencja, która odbyła się 19 października w gościnnych progach Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, była bardzo udana.

Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem naszym prelegentom oraz uczestnikom panelu dyskusyjnego. Swoją wiedzą i doświadczeniami podzielili się: Ewa Brzezina, Karol Wójtowicz, Katarzyna Ita Bieńkowska, Aleksandra Włodarska vel Głowacka, Rafał Dziurla, Grzegorz Kozłowski, Marcin Czerniak, Dorota Sryjewska, Maria Żarnowska i Marcin Nędza.

Dziękujemy za Patronat Polskiemu Związkowi Logopedów, oraz naszym partnerom: Polskiej Fundacji Osób Słabosłyszących, dzięki której mogliśmy poznać zalety działania pętli indukcyjnej w teorii – podczas wykładu, oraz w praktyce – co docenili niedosłyszący uczestnicy.
Dziękujemy też pani Katarzynie Ita Bieńkowskiej za wsparcie w organizacji, Fundacji ECHO – za okazane wsparcie oraz ciekawy wykład na temat „zatrudnienia wspomaganego”.
Naszą inicjatywę wsparły równiez Stowarzyszenie Suita, Cochlear, Medicus Care, SmartEar, Uniqua.

Konferencja „Droga do słyszenia” była pierwszą z cyklu konferencji, które planujemy organizować w różnych miastach Polski. O kolejnych planach będziemy informowali na bieżąco.