Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibilityBank aparatów – Stowarzyszenie – Słyszeć bez granic
Woman waiting for doctor in hospital

Bank Aparatów Słuchowych SSbG

Dla tych, którzy czekają na implant

W odpowiedzi na potrzeby osób, które oczekują na wszczepienie implantu słuchowego, oraz działając na rzecz zwiększenia poziomu wiedzy społeczeństwa na temat aparatowania przed implantacją, samej implantacji oraz rehabilitacji, zdecydowaliśmy się założyć i prowadzić "Bank aparatów dla osób przed implantacją".
Naszym celem jest:
• prowadzenie Banku aparatów,
• zapewnienie stymulacji słuchowej w postaci aparatów słuchowych, dzieciom oraz osobom dorosłym czekającym na implantację,
• zapewnienie pacjentowi stałej opieki protetyka słuchu w okresie wypożyczenia aparatów słuchowych.
Formularz zgłoszeniowy (poniżej) jest formą wniosku o rozpatrzenie kwalifikacji dziecka do skorzystania z Banku Aparatów Słuchowych. Prosimy o dokładne wypełnienie wszystkich pól. Przed przystąpieniem do wypełniania formularza prosimy o dokładne zapoznanie się z regulaminem.
Zachęcamy do wspierania naszego przedsięwzięcia! Przyjmujemy (w formie darowizny na rzecz Stowarzyszenia) używane aparaty słuchowe. Życzliwych posiadaczy niepotrzebnych już aparatów prosimy o przesłanie ich wraz z wypełnionymi dwoma egzemplarzami umowy darowizny na adres:
Żaneta Miecznikowska,Jaksiczki 7,88-180 Złotniki Kujawskie
Aparaty zostaną przesłane do sprawdzenia ich użyteczności. Jeśli będą sprawne, jeden egzemplarz umowy podpiszemy i prześlemy do Państwa. W przypadku, gdy okaże się, ze aparaty będą niesprawne - dokumenty wraz z aparatami będą odesłane do Państwa.

  •  

Pliki do pobrania

 

Współpracujemy z:

Podziękowania:

Za bezinteresowną pomoc w ocenie technicznej przekazywanych przez Państwa aparatów dziękujemy serdecznie znakomitemu protetykowi - Damianowi Budziakowi.