Konferencja we Włocławku

Dnia 14 czerwca 2018 r. w Kujawskiej Szkole Wyższej We Włocławku, jednej z najlepszych niepublicznych uczelni w województwie kujawsko-pomorskim, odbyła się Konferencja pt.: „Implant słuchowy jako szansa na powrót do świata dźwięków”.
Inicjatorem spotkania był inżynier Adam Blekicki, a uczestnikami głównie seniorzy, którzy jak się okazało byli bardzo chętni, aby zgłębić temat. Spotkanie miało na celu pokazać jak wspaniałe rozwiązania niesie ze sobą postęp techniczny. Każdy z uczestników dostał pakiet, z którego mógł wyczytać podstawowe informacje na temat leczenia implantami słuchu. Resztę wiedzy, od strony technicznej przekazał inżynier Adam Blekicki. Ambitnie i z wyobraźnią opowiadał o temacie, a każdemu kto miał chęć poznać jak słyszy pacjent z implantem Baha – stworzył taką możliwość. Po wykładach uczestnicy poznali użytkowników implantów słuchu oraz ich historię; Marcina Czerniaka, Szymona Rekowskiego z mamą Marią i Anię Miecznikowską z mamą Żanetą.

Edukacja to podstawa, bo niestety cały czas bardzo wiele osób nie wie jak wspaniałe rozwiązania niesie ze sobą dzisiaj medycyna i jak wiele w życiu może zmienić… dlatego korzystajmy z każdej okazji i mówmy o tym 🙂
Pamiętajcie również o akcji „Nie róbmy im PSTRYK”